Виїзний прийом громадян головою районної ради

Проблеми різні – вирішення спільне


Минулого тижня голова районної ради Юрій Тагадюк провів виїзний прийом громадян Світлогірської сільської ради.

Зустріч з мешканцями територіальної громади розпочалася із свята останнього дзвоника Світлогірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, де Юрій Іванович привітав випускників, їхніх батьків та всіх присутніх із закінченням навчального року та побажав щастя, невичерпного здоров’я, енергії й натхненного творчого пошуку, злагоди, віри, добробуту і щоб кожен крок на землі був осяяним добром і миром. Крім побажань голова районної ради залишив подарунки для школярів.

По закінченню урочистостей Юрій Іванович провів зустріч із сільським головою Наталією Петренко, депутатами районної ради Наталією Охріменко (Партія Регіонів), Тамарою Гординською (ВО «Батьківщина») та депутатом сільської ради Зоєю Мирною (голова місцевого осередку Партії Регіонів).

Під час розмови розглядалися питання, які необхідно вирішити в першу чергу: газифікацію Світлогірської школи, відновлення роботи комунального підприємства, яке постачає мешканців села питною водою, та інші.

Голова районної ради звернув увагу на те, що депутати як районної так і сільської рад не відмежовуються партійною приналежністю, а спільно вирішують проблеми територіальної громади, адже тільки спільними зусиллями можна досягти позитивних результатів.

По закінченню розмови Юрій Іванович зауважив, що на газифікацію приміщення необхідно значну суму коштів, виділити їх з районного бюджету немає можливості. Тільки спільно з головою райдержадміністрації Анатолієм Таранушичем, сільським головою Наталією Петренко можна вирішити питання співфінансування коштів з різних бюджету. Та запевнив, що до нового опалювального сезону приміщення школи буде газифіковано і діти навчатимуться в теплих класах.