Візит міністра аграрної політики

З візитом у Кобеляцький район

2 лютого 2012 року, Кобеляцький район з робочим візитом відвідав Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк.

У рамках візиту відбулося ознайомлення із станом впровадження  в смт.Білики інвестиційного проекту реконструкції комплексу будівель і споруд під свинокомплекс на 2500 продуктивних свиноматок з повним циклом. Зокрема, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Присяжнюк, голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко та голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич оглянули племінне поголів’я, виробничий корпус №2 (корпус запліднення),  виробниче обладнанням та обговорили  генеральний план.

Довідково. З початку 2011 року в смт.Білики Кобеляцького району ТОВ «БЄЛГРАНКОРМ – ПОЛТАВЩИНА» реалізується інвестиційний проект «Реконструкція комплексу будівель і споруд під свинокомплекс на 2,5 тис. продуктивних свиноматок з повним циклом». Загальна вартість проекту становить близько 150 млн. грн. На даний час інвестовано    102 млн. грн.  Реалізація інвестиційного проекту надасть можливість створити близько 100 нових  робочих місць та забезпечити надходження до бюджетів різних рівнів.