Військові навчання

Юні десантники продемонстрували свої навички хворим та пораненим в зоні АТО бійцям, які проходять лікування у Полтавському гарнізонному військовому госпіталі

У Полтаві, на базі 215-авіаційної комендатури Повітряних Сил Збройних Сил України, відбувся десятиденний військово-спортивний збір підрозділів «Клубу юних десантників — «Гвардія».

Участь у зборі взяли близько сотні юних десантників з Полтавщини та інших регіонів України. Всі десять днів молодь жила у військовому таборі, спала в наметах, харчувалася на  польових кухнях. Хлопці відпрацьовували тактику дій десантних підрозділів, укладали парашути, і, навіть, дехто з них здійснив справжній стрибок з парашутом. Також вони тренувалися у виконанні навчальних вправ з вогневої підготовки, збирали та розбирали на швидкість автомат Калашникова. До речі, серед вихованців клубу були й дівчата. Їх додатково навчили надавати першу медичну допомогу пораненим.

Цьогоріч, зокрема завдяки допомозі департаменту транспорту та інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації, клуб юних десантників отримав новий тренажер – вертоліт Мі-1. На ньому юнацтво відпрацьовувало висадку десанту.

За словами заступника начальника авіаційної комендатури по роботі з особовим складом майора Олександра Зеленського, в основу акції закладено пропагування здорового способу життя серед підростаючого покоління, підняття престижу і поширення служби в армії, виховання молоді у дусі патріотизму й любові до своєї Батьківщини.

– Збір юних десантників ми провели вже вп'яте, – розповів майор Олександр Зеленський. – Щороку ми отримуємо все більше прохань від бажаючих взяти участь у табірному зборі та отримати можливість відчути справжній армійський гарт.

Родзинкою дійства став показовий виступ юних десантників для хворих та поранених бійців, які проходять лікування у 387-му гарнізонному військовому госпіталі в Полтаві. В останній день табірного збору юнаки. продемонстрували глядачам рукопашний бій з ножами, саперними лопатками та автоматами Калашникова, а також виконали для присутніх патріотичні пісні.

РЕГІОНАЛЬНИЙ МЕДІА-ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ