Відкриття сільського БК

Задуми Сухинівської громади втілено в життя

Розпочнемо з самого початку. На сходці жителів села Сухинівка, яка відбулася ще у далекому 2013 році, було прийнято рішення відремонтувати сільський будинок культури, збудований ще за радянських часів. Для його реалізації сільською радою був поданий проект «Організація центру культури, дозвілля та народної творчості Сухинівської громади» Сухинівської сільської ради Кобеляцького району на обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Даний проект здобув перемогу та отримав фінансування з обласного бюджету в сумі 25 тис. грн. за які, було придбано частину вікон та двері. 

Нажаль, протягом наступних кілької років робота по ремонту сільського будинку культури так і не проводилась. І лише у 2017 році сільська громада спільно з сільською радою здійснила капітальний ремонт даного приміщення. Відкриття приурочили визволенню рідного краю від нацистських загарбників та Дню села.

На цю подію зібралася вся громада села та прибули гості. Церемонію перерізання стрічки здійснили голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, Сухинівський сільський голова Ігор Рябека та малеча. 

Цей день, безперечно, увійде в історію села. І велика заслуга Сухинівської громади в тому, що оновлений будинок культури, незважаючи на тривалий час економічної скрути, вдалося відкрити завдяки їх наполегливій праці.

Слова подяки лунали на адресу Кобеляцької районної ради, районної державної адміністрації, сільського голови Ігоря Рябеки та начальника відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном (координатора проектів на інвестиційних програм) районної ради Анатолія Кучеренка, який постійно надавав методичну допомогу в реалізації даного проекту.

Загальна вартість виконаних робіт складає близько 1,5 млн.грн. за ці кошти зроблено капітальний ремонт фойє, сцени, глядацької зали, кімнат для гуртків, замінено вікна та двері, придбано меблі, музичне обладнання, облаштовано прилеглу територію та встановлено дитячий ігровий майданчик. За кошти агрофірми «Добробут» планується встановити опалення даного приміщення.

Хотілося б наголосити, що реалізація даного проекту об’єднала громаду села та підтвердила, що лише спільними зусиллями можна досягти певних результатів.