відкриття дошкільних закладів

17 вересня 2011 року відбулося  урочисте відкриття дошкільних навчальних закладів в с. Красне та с.Бережнівка Кобеляцького району.

У відкритті взяли участь голова Полтавської обласної державної адміністрації Удовіченко О.В., голова Кобеляцької  районної державної адміністрації Таранушич А.О., голова районної ради Юрій Тагадюк голови і депутати районної та місцевих рад.

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко  у своїх виступах подякував громадам Бутенківської та Красненської сільських рад, будівельникам та спонсорам за клопітку працю з відбудови дошкільних установ, подарував новим дитячим садочкам кольорові принтери.

Голова Кобеляцької районної державної адміністрації Анатолій Таранушич подякував   за допомогу з відновлення функціонування дошкільних установ керівнику ТОВ «Белгранкорм – Полтавщина» П.В.Терещенку   керівнику Агрофірми «Добробут» Коваленку О.А,    відмітив роботу  голови  Бутенківської  сільської ради Скрильника М.В. та голови Красненської сільської ради Зайченко Г.І. щодо  створення належних умов для здобуття дітьми дошкільної освіти в рамках виконання районної Програми  соціального розвитку сільських населених пунктів на 2011 рік, нагородив їх Почесними грамотами. Анатолій Олексійович подарував дошкільним закладам DVD- програвачі.

Відтепер в с.Красне діє дошкільний заклад на 20 місць. В приміщенні створено усі умови для комфорту і безпеки вихованців і персоналу. Будівля дитячого закладу капітально відремонтована, введені в дію харчоблок, пральня,   придбані меблі, м’який інвентар. Витрачено коштів на суму 180 тис. грн. В закладі планується  реалізація сучасних, прогресивних та інноваційних підходів до змісту та методів виховання дошкільнят.

Дошкільний навчальний заклад в с.Бережнівка побудований за типовим проектом в 1982 році,   у 1999 році   у зв’язку із зменшенням кількості дітей заклад було закрито. На реконструкцію закладу було виділено 295 тис. грн.  коштів місцевого бюджету. Вони були витрачені на проведення капітального ремонту харчоблоку із заміною технологічного обладнання, заміну комунікацій, ремонт даху, всіх групових, адміністративних та підсобних приміщень, облаштування території.  У двох нових групах для 45 малят створені всі умови для ігрової і пізнавальної діяльності. На території дитячого садочку створені зелені зони. Кожна група має окремий майданчик, на якому встановлено нове ігрове обладнання.