Відкритий урок

Зустріч школярів з депутатами
8 лютого у залі засідань районної ради за участю заступника голови районної ради – керуючого справами Василя Мирошнеченка відбувся відкритий урок з учнями 8, 9 та 10-х класів навчально-виховного комплексу № 1 на тему: “Місцеве самоврядування: сучасні проблеми та перспективи”.
     У відкритому уроці також взяли участь депутат районної ради, голова фракції “Фронт Змін” Таміла Шевченко, депутат міської ради Павло Різун та працівники виконавчого апарату районної ради.
    Старшокласникам було запропоновано презентацію місцевого самоврядування району, розпочинаючи з основних засад Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та закінчуючи структурою виконавчого апарату районної ради.
     Василь Іванович у своїй розповіді звернув увагу на роботу постійних комісій районної ради та питання, які розглядаються депутатами. А питань чимало, серед них затвердження: “Комплексної Програми розвитку освітньої галузі Кобеляцького району на 2011-2015 роки”, “Районної Програми реалізації Концепції допризивної підготовки і військово-партіотичного виховання молоді на період до 2015 року”, “Районна Програма відпочинку та оздоровлення дітей в районі” та інші. Також заступник голови районної ради повідомив, що з районного бюджету виділяється чимало коштів на проведення спортивно-масових заходів, культурних програм на території району. Найважливішим питанням сьогодення є виготовлення проектно-кошторисної документації та будівництво критого плавального басейну в місті Кобеляки, де б учні мали можливість займатися плаванням. Старшокласники з великим ентузіазмом підтримали дану ідею. Також вони поділилися своїми напрацюваннями у роботі шкільного самоврядування.
     По закінченню відкритого уроку школярі відвідали сесійну залу, ознайомилися з роботою виконавчого апарату ради. Зустрiч пройшла в дружнiй атмосферi, дiти мали можливість поспілкуватися з депутатами районної та міської рад, задавати їм актуальнi питання.