Відбулася позачергова сесія районної ради

14 липня під головуванням Василя Мирошнеченка відбулося пленарне засідання тридцять восьмої позачергової сесії районної ради.

Депутати без обговорення прийняли рішення про внесення змін до програм підтримки діяльності районної спілки ветеранів Афганістану та районного громадського добровільного товариства «Союз Чорнобиль» та соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції, які були попередньо детально обговорені на спільному засіданні президії та постійних комісій.

Начальник фінансового управління Андрій Дацко доповідаючи по проекту рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік» повідомив, що даним проектом рішення пропонується внести зміни до доходної та видаткової частини бюджету за рахунок  іншої субвенції, яку планується отримати із Білицького селищного бюджету у загальній сумі  447,0 тис. грн. та Бутенківського сільського бюджету в сумі 156,3 тис. грн.;  коштів перевиконання дохідної частини районного бюджету у сумі 756,9 тис. грн.;  іншої дотації із загального фонду обласного бюджету – 228,6 тис. грн.;  вільного залишку бюджетних коштів у сумі 100,00 тис. грн.

Кошти передбачаються по загальному та спеціальному фондах на утримання бюджетних установ та на програми, що фінансуються з  районного бюджету, а саме: районній раді, відділу освіти та сектору культури і туризму райдержадміністрації, центральній районній лікарні,  КЗ “Кобеляцький Центр первинної медико – санітарної допомоги”, РО ВФСТ “Колос»; на виконання районних програм: соціального захисту осіб з особливими потребами, ветеранів війни, учасників антитерористичної операції; розвитку та підтримки районної газети “Колос”; розвитку малого підприємництва; захисту інформації відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації; забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району; підтримки діяльності районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) та районного громадського добровільного товариства “Союз Чорнобиль”; відпочинку та оздоровлення дітей.

Також передбачено кошти іншої субвенції із спеціального фонду районного бюджету для передачі сільському бюджету Красненської сільської ради у сумі 100,0 тис. грн. (співфінансування проекту DESPRO) та кошти субвенції з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально – економічного та культурного розвитку регіонів у сумі 21 тис. грн.

Після тривалої дискусії депутати підтримали пропозицію депутата Володимира Жукова виділити кошти в сумі 21,8 тис. грн. на ремонт даху дитячого садочку «Золотий півник» в м. Кобеляки.