Свято

З нагоди свята урочисто зібралися працівники культури Кобеляччини

09 листопада в приміщенні районного будинку культури і дозвілля відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Саме працівники галузі культури, а це і керівники будинків культури, сільських клубів, і бібліотекарі, і фахівці музейної справи, і викладачі мистецьких навчальних закладів, учасники художньої самодіяльності, душевним словом та піснею пишуть історію нашого сьогодення, підтримують культурні набутки наших прадідів. Завдяки їхній праці, енергії створюються літературні і живописні твори, звучать українські пісні і вірші, проводяться виставки та свята, живуть прекрасні народні традиції, розквітають нові таланти.

Вдячність і шану працівникам галузі культури та талановитим митцям, які впродовж багатьох років прославляють нашу Кобеляччину, висловили голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Марія Кириченко, голова профспілки працівників галузі культури Олександр Скляренко. Всі виступаючі визнали, що на Кобеляччині не тільки збереглися, а й продовжують розвиватись аматорські, етнографічні колективи, наповнюючи серця людей радістю від спілкування зі світом краси, даруючи величезну насолоду своїм мистецтвом не тільки мешканцям нашого району, а й за межами області. 

У рамках святкування очільники району вручили ключі керівнику галузі культури від нового автобусу «Рута», на придбання якого з районного бюджету було виділено кошти в сумі 750 тис. грн., а кращим працівникам були вручені грамоти і квіти.

Гарний настрій учасникам заходу створили аматорські колективи району, які підготували святковий концерт. У фойє будинку культури милувала око гостей свята виставка робіт майстрів народного мистецтва нашого рідного краю.