Свято футболістів

Спортивний клуб села Іванівка відзначив бронзовий успіх своїх футболістів

21 листопада спортивний клуб села Іванівка відзначав своїх футболістів, які зайняли третє місце у розіграші чемпіонату Кобеляцької РО ВФСТ «Колос» з футболу сезону 2015 року.

На свято до актової зали школи були запрошені молоді футболісти села «Іванівка», ветерани спорту та футболу, судді, вболівальники, представники інших видів спорту та юна футбольна зміна.

Присутнім було запропоновано переглянути: історичні моменти із спортивного життя клубу, найбільш вдалі виступи футбольної команди в різні роки, успішні виступи іванівців в інших видах спорту.

Оплесками присутні вітали знайомі на фотографіях обличчя, адже більшість «героїв» тих пам'ятних днів були в залі. Добре повеселили глядачів учасники команди КВК – учні Іванівської школи у виконанні, яких було продемонстровано сцени із великого футболу та життя села.

Присутніх привітали: голова Кобеляцької районної ради Володимир Кишінський, Кобеляцький міський голова Олександр Копелець, який до речі подарував команді нову футбольну форму. Завідувач сектору у справах сім'ї молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Детюк, Іванівський сільський голова Володимир Демченко, які також пообіцяли підтримку в розвитку спортивно масового руху на території громади.

Молоді футболісти Олександр Василенко, Сергій Гордійко від імені гравців футбольної команди подякували інструктору по спорту Оксані Гордійко за добре організований і проведений футбольний сезон, підтримку і віру в їхні сили та пообіцяли і на далі примножувати спортивну славу свого села.

За інформацією Кобеляцької РО ВФСТ «Колос»