Спорт у сільській місцевості

СПОРТИВНА ІНФРАСТРУКТУРА КОБЕЛЯЧЧИНИ – ГОЛОВНА ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я МОЛОДІ

Про розвиток спорту у населених пунктах району говорили на засіданні районної ради з питань фізичної культури і спорту, яка відбулася 27 листопада за участі першого заступника голови райдержадміністрації Миколи Шабалтія та інструкторів по спорту у сільській місцевості.

У ході засідання було порушено ряд питань. Зокрема, про перші підсумки виконання завдань Президента України В.Ф.Януковича щодо розвитку в районі спортивної інфраструктури. Спортивна база району налічує 145 спортивних споруд, з яких 26 спортивних залів, сучасний тренажерний зал, спеціалізований зал боксу, спортивний комплекс ДЮСШ, районний стадіон «Колос», стенд для спортінгу з сучасним обладнанням для стендової стрільби та 106 площинних споруд, з яких 29 футбольних полів, 29 волейбольних, 25 міні – футбольних, 12 баскетбольних майданчиків, 12 майданчиків з тренажерним обладнанням та 2 майданчики зі штучним покриттям.

Для проведення навчальних занять та секційної роботи серед школярів функціонує: 21 спортивна зала, 18 волейбольних, 11 баскетбольних, 20 міні – футбольних майданчиків і 2 міні – футбольних зі штучним покриттям, 4 футбольних поля.  

В оперативному управлінні колективів фізкультури сільських громад перебуває 3 сільські спортивні зали (Шенгури, Вільховатка, Світлогірське), 25 футбольних полів, 1 баскетбольний майданчик, 5 міні футбольних полів, 8 волейбольних майданчиків.

Зі станом про спортивно – масову роботу в колективах фізкультури Орлицької, Василівської, Вільховатської, Шенгурівської сільських рад ознайомили присутніх сільські голови.