Спорт на селі

 ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК У БУТЕНКІВСЬКІЙ ШКОЛІ

Всеукраїнський  Олімпійський урок – традиційне спортивне свято, що проводиться один раз на рік напередодні професійного свята – Дня фізичної культури і спорту.  З цієї нагоди на стадіоні  Бутенківської школи зібралися учні  та спортсмени закладу. Невипадково відкриття Олімпійського уроку дісталося  Бутенківській школі, адже саме тут навчаються кращі спортсмени, серед яких є вже чемпіони району та  області.

Привітати зі святом прийшли: голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, начальник районного відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Детюк, сільський голова Микола Скрильник, методист районного відділу освіти  Петро Чернявський, депутат районної ради Валерій Дрига.

Олімпійський урок розпочався з короткої історії про започаткування Олімпійських  Ігор та аби відродити далекі 80-ті роки відбувся урочистий парад кращих представників спорту школи: велотуристів,  чемпіонок району з волейболу, легкоатлетів, учасників Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

З привітальним словом виступив Анатолій Таранушич, який зауважив, що в Кобеляцькому районі не кожна школа може похвалитися такими спортивними досягненнями як  Бутенківська.  Масове заняття фізичною культурою та спортом – це один з пріоритетів цього навчального закладу.  Голова району наголосив на нових соціальних ініціативах Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», які спрямовані на залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, веденням здорового способу життя та наданням для цього всіх належних умов, аби кожна підростаюча особистість могла реалізувати свої таланти в даній галузі. Адже саме такий спортивний початок нового навчального року буде яскравим прикладом для молодого покоління району.