Соборність

СОБОРНІСТЬ УКРАЇНИ ПІД ПРАПОРОМ ВОЛІ

22 січня Україна відзначає величне свято воз’єднання – День Соборності України. З цієї нагоди 20 січня в Кобеляцькій центральній районній бібліотеці відбулася історична година «Соборність України під прапором Волі» за участі: голови Кобеляцької райдержадміністрації Таміли Шевченко, голови районної ради Володимира Кішінського, учасників бойових дій в зоні АТО, волонтерів, учнівської молоді, представників засобів масової інформації.

З настановчими словами до молоді звернулась голова Кобеляцької районної державної адміністрації Таміла Шевченко, яка зазначила, що тільки на підростаюче покоління лягає відповідальність за майбутнє нашої єдиної, соборної, незалежної держави.

До виступу були запрошені й демобілізовані військовослужбовці з Кобеляччини Євгеній Козар та Борис Ярошенко, які говорили «словами правди», адже, на власні очі бачили і на собі відчували ті страшні будні військовослужбовців, які проходять службу в зоні антитерористичної операції. Також своїми враженнями поділилися і волонтери, які, за кожної можливості, відвідують і допомагають воїнам, що зараз перебувають на Сході нашої країни.

Хвилиною мовчання вшанували полеглих бійців-земляків.

Іще одним заходом, який також приурочений до Дня Соборності України, була виставка художніх робіт в Кобеляцькому районному музеї літератури і мистецтв вимушеного переселенця зі Сходу України-Олександра Кулика.

Традиційно, по завершенню заходів, учнівська молодь і всі бажаючі прийшли об’єднатися в «живий ланцюг» з вишиваними рушниками біля пам’ятника Тарасу Шевченку та покласти квіти до пам’ятного знаку загиблим учасникам АТО.