Шкільне свято

Школа – це місце для свята.

16 лютого заступник голови Кобеляцької районної ради Ганна Кондратьєва взяла участь у святковому вечорі присвяченому Дню закоханих, який відбувся у актовій залі Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Школярі підготували чимало художніх номерів, серед яких були танцювальні номери «Доброта», «Кантрі» виконані колективом «Гномик». Танцювальний колектив «Непоседы» під керівництвом Ірини Берестюк запропонував увазі глядачів неординарну постановку танцю «Відьми».

Також вечір був представлений чудовими українськими піснями, з яких найкращою стала патріотична композиція «Діти України», яку виконали учасники вокального гурту під керівництвом Григорія Марченка.

Родзинкою вечора став духовий гурт «Джазік» під керівництвом Юрія Федосєєва. Відрадно, що за власної ініціативи Юрія Георгійовича вдалося за півроку не тільки оновити старі музичні інструменти, а й навчити юних музикантів виконувати джазові композиції.

Чимало уваги привернула до себе Ксенія Вільхова, яка під час проведення свята власноруч зробила чудову витинанку.

– «Школа – це не тільки навчальний заклад, де діти отримують знання. Школа – це колектив, в якому протікає більша частина життя дитини, де є місце для свят, спектаклів і конкурсів, походів і екскурсій. Дитяче свято – один із найяскравіших моментів у житті. Свята відкривають дітям простір для творчості, народжують в їх душах світлі почуття, шляхетні прояви. Розвиваючи любов до рідного слова, української народної пісні, ми виховуємо любов підростаючого покоління до рідного краю, до України.…» – наголосила заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва.

На завершення свята всі присутні гучними оплесками дякували учням та педагогічному колективу за чудово організоване свято.