Сесійний день

Сесійний день

21 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, цін управління майном та інвестицій,з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, президії районної ради. Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрія Дацка по питанню «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року», який запропонував на сесії  затвердити звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2015 року з  урахуванням офіційних трансфертів по доходах у сумі 40 030 470 (з них по загальному фонду 38 523 276 грн., по спеціальному фонду 1 507 194 грн.) та видатках у сумі 37 844 721 грн. (з них  по загальному фонду 37 133 080 грн., по спеціальному фонду 711 641 грн.).

Також Андрій Дацко проінформував по питанню «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2015 рік» та повідомив, що відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України зміни показників доходної і видаткової частини здійснено за рахунок:

– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій) у сумі – 13 262 800,00 грн. (згідно розпорядження голови облдержадміністрації №112 від 18.03.2015 “Про збільшення обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на 2015 рік”);

– іншої субвенції, яку планується отримати із міського, селищного та сільських бюджетів у загальній сумі  – 985 700,00 грн. (згідно рішень сесій місцевих рад);

– іншої субвенції з обласного бюджету  у сумі – 95 000,00 грн. (згідно рішення двадцять сьомої позачергової сесії обласної ради шостого скликання від 10.03.2015 року “Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2015 рік”).

Олександр Ломаков інформував присутніх по питанню «Про внесення змін та доповнень до районної Комплексної програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями,  ветеранів війни та учасників антитерористичної операції на 2013 – 2020 роки» з метою організації соціальної підтримки,  медичного обслуговування військовослужбовців, учасників АТО, сімей загиблих учасників АТО, увічнення пам'яті  про загиблих учасників АТО та збереження історичної пам’яті про земляків-героїв-учасників АТО.

Цього ж дня відбулася тридцять шоста позачергова сесія районної ради шостого скликання, на якій депутати одноголосно прийняли рішення по даних питаннях.

Депутати районної ради поставили запитання про виконання рішення минулої сесії щодо збереження району як адміністративної одиниці, відповідь на яке надала Ганна Кондратьєва, заступник голови районної ради, голова ініціативної групи по питанню відстоювання спільних інтересів громад Кобеляцького району. Ганна Вікторівна повідомила, що прийняте на сесії звернення направлено Президенту, Кабінету Міністрів, Верховній Раді України, вручено народним депутатам України від Полтавської області. Проводяться сесії сільських, селищної рад, де приймаються рішення про збереження району, сьогодні члени ініціативної групи запрошені на зустріч з головою обласної ради П.Вороною, на 26 квітня заплановане проведення народного Віче з даного питання.

В «Різному» начальник управління юстиції Надія Коваленко ознайомила депутатів та сільських голів з новими стандартами надання реєстраційних послуг Міністерством юстиції в режимі онлайн-сервісу.