Сесія ради

Сесія ради

4 жовтня відбулася дев’ята сесія районної ради шостого скликання, яку вів голова районної ради Юрій Тагадюк. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Анатолій Таранушич та депутати Полтавської обласної ради Петро Маник та Анатолій Шкарбан.

На початку засідання Юрій Іванович вручив Подяки районної ради та райдержадміністрації учасникам спортивної команди депутатів районної ради, які брали участь у другому етапі Всеукраїнської  спартакіади серед депутатів районних рад, а саме: Валентині Бабенко, Миколі Жуку та Зінаїді Норці за зайняте 3 місце з шашок та з настільного тенісу.

Депутати районної ради розглянули  19 питань порядку денного, серед яких були районні програми, спрямовані на подальший розвиток територіальної громади району та ін.

Затвердивши внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік депутати погодили 367,7 тис.грн., які будуть спрямовані на утримання бюджетних установ, фінансування дошкільних, лікувальних закладів району та ін.

Також депутати заслухали звіти керівників комунальних підприємств району та затвердили нового директора РЛП “Нижньоворсклянський”, відповідно рішення сесії ним буде Гергенкоп Микола Вікторович, який є депутатом районної ради п’ятого та шостого скликань.

Думки депутатів розділилися під час обговорення питання “Про зміну статусу Світлогірської та Білицької міських лікарень”. Одні з них підтримували проект рішення, інші навпаки переконували своїх колег в іншому. Після довгого обговорення рішення було прийнято більшістю голосів.

Всі питання, які було внесено до порядку денного дев’ятої сесії районної ради були прийняті, по закінченню засідання голова районної ради подякував депутатам за плідну працю.