Сесія Лучківської сільської ради

8 травня заступник голови Кобеляцької районної ради Ганна Кондратьєва взяла участь у роботі п’ятдесят другої сесії Лучківської сільської ради шостого скликання.

Участь у роботі пленарного засідання також взяли депутат районної ради Дмитро Омеляненко та начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

Питання, яке було внесено до порядку денного сесії – погашення заборгованості за будівництво розподільчого газопроводу у селі Правобережна Сокілка Лучківської сільської ради.

Зі слів сільського голови Олександра Вусатого даний газопровід збудований ще у 2013 році, кошти на його будівництво виділялись з державного, районного бюджетів та населення. По завершенню робіт було складено акт на суму 265 тис.грн.

Самостійно виплатити Кобеляцькому газовому господарству цю суму мешканці села Правобережна Сокілка не в змозі, тому у грудні 2014 році із районного бюджету додатково було виділено ще 50 тис.грн. Але через відсутність певних документів кошти так і не були перераховані.

Ситуація склалася таким чином, що газове господарство направило заяву до суду на кооператив за невиплату коштів.

Під час обговорення даного питання депутат районної ради Дмитро Омеляненко запропонував надіслати звернення до директора ТОВ АФ «Добробут» Олександра Коваленка про виділення коштів у сумі 100 тис.грн. для часткового погашення заборгованості.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко наголосив, що 50 тис.грн., які у минулому році депутати районної ради виділили для погашення заборгованості мають бути обов’язково направлені на вказані цілі.

Заступник голови районної ради Ганна Кондратьєва повідомила, що найближчим часом відбудеться зустріч з начальником Кобеляцького газового господарства, сільським головою, начальником фінансового управління та головою кооперативу села де будуть вирішувати, яким чином вийти із ситуації яка склалася.

– «Депутати районної ради не залишаться осторонь проблем жителів села Правобережна Сокілка і докладуть чимало зусиль, щоб якомога швидше вирішити дане питання», наголосила Ганна Вікторівна.

Після довготривалого обговорення депутати сільської ради прийняли рішення про виділення з сільського бюджету коштів у сумі 50 тис.грн. для погашення заборгованості за будівництво газопроводу за наявності документів. Та одноголосно підтримали звернення до ТОВ АФ «Добробут» про виділення 100 тис.грн. за рахунок соціальних угод на соціально-економічний розвиток села Правобережна Сокілка.

Окрім основного питання депутати сільської ради попрохали заступника голови районної ради Ганну Кондратьєву вирішити питання автобусного сполучення від с. Лучки, Правобережна Сокілка до районного центру та покращення якості автомобільних доріг районного значення