Семінар

Стартує «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – 2»

 

   Сьогодні в сесійній залі районної ради відбувся семінар за участю представників місцевих рад, керівників установ та організацій району щодо впровадження в Кобеляцькому районі другої фази проекту Європейського Союзу та Програми Розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду 

    Проект має на меті формування самосвідомості та самодостатності місцевих громад шляхом ведення відкритого діалогу між її членами, заохочення соціальної активності, визначення колективного бачення майбутнього та впровадження спільних ініціатив щодо розвитку громади.

    Створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом сприяння самоорганізації громад, розроблення та впровадження невеликих за обсягом громадських ініціатив у всіх областях України та Автономній Республіці Крим.

    У ході зустрічі перед присутніми виступили Координатори Полтавського обласного підрозділу впровадження проекту Галина Бут та Віталіна Старчик. Зауважили, що із 25 районів Полтавської області перемогли 8, до їх складу увійшов і Кобеляцький район. Доповідачі детально зупинилися на меті, планах та завданнях проекту, запропонували присутнім методичну літературу з данного питання.

     Голова районної ради Юрій Тагадюк зауважив, що участь у цьому Проекті дасть змогу територіальним громадам вирішити ряд проблем з розвитку соціальної інфраструктури сіл, а отже й покращити життя людей.

    Голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич висловив переконання в тому, що співпраця буде успішною – в район вдасться залучити значну кількість коштів та вирішити ряд злободенних питань.

По закінченню семінару головою райдержадміністрації Анатолієм Таранушичем, головою районної ради Юрієм Тагадюком та представником Представництва ООН в Україні було підписано відповідну трьохсторонню партнерську угоду.