Розпорядження

17 червня виконуюча повноваження голови Кобеляцької районної ради Ганна Кабак видала розпорядження "Про заходи з тимчасового розміщення громадян, які переселяються з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей"

Керуючись статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження голови Полтавської обласної ради від 13.06.2014 № 136 «Про заходи з тимчасового розміщення громадян, які переселяються з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей», з метою комплексного вирішення соціально-побутових питань переселенців:

1. Рекомендувати міській, селищній, сільським радам:

– визначити перелік об’єктів комунальної власності для тимчасового поселення вищевказаних громадян України;

– при внесенні змін до місцевих бюджетів передбачити виділення коштів для вирішення соціально-побутових питань переселенців;

– визначити відповідальних осіб з метою координації усіх задіяних служб та установ.

2. Призначити відповідальною особою в Кобеляцькій районній раді по координації діяльності щодо тимчасового розміщення громадян, які переселяються з Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, Донецької та Луганської областей начальника загального відділу виконавчого апарату районної ради Поцелуйко Л.Г.

3. Про хід виконання розпорядження інформувати районну раду до 29 червня 2014 року.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.