Робота постійних комісій

Постійні комісії вивчають питання до чергової сесії районної ради

20 травня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, туризму, спорту, інформаційної сфери та з питань депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку, яке провів Григорій Журавель.

У засіданні взяли участь голова районної ради Василь Мирошнеченко та перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, сільські голови.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль проінформувала депутатів про фінансування закладів освіти району та утримання їх приміщень, тимчасове призупинення роботи дошкільних навчальних закладів району в літній період, оптимізацію Перегонівської ЗОШ І-ІІ ст.; Чорбівської ЗОШ І-ІІ ст., та реорганізацію Луценківської ЗОШ І-ІІ ст. і Солошинської ЗОШ І-ІІІ ст. Також вела мову про  харчування дітей-чорнобильців та багатодітних у дошкільних закладах району.

Головний спеціаліст сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Червона ознайомила присутніх з районною програмою відпочинку та оздоровлення дітей на 2015-2019 роки, яку члени комісії рекомендували на затвердження чергової сесії районної ради.

В порядку контролю за виконанням прийнятих рішень районної ради начальник районного управління юстиції Надія Коваленко інформувала про хід виконання районної Програми правової освіти населення Кобеляцького району на 2011-2015 роки, а начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Альона Письмак – про хід виконання районної Програми подолання дитячої безпритульності та бездоглядності на 2011-2015 роки.

Василь Мирошнеченко повідомив, що на сесію районної ради, вноситься питання «Про звіт голови районної ради про свою діяльність за період з лютого 2014 по червень 2015 року», звіт буде розміщений на сайті районної ради,  а безпосередньо на сесії він відзвітується перед депутатами.

Григорій Журавель ознайомив депутатів з біографією Миколи Іващенка, кандидатуру якого запропоновано на присвоєння звання Почесний громадянин Кобеляцького району Полтавської області (посмертно).