Робоча поїздка у Кіровську територіальну громаду

17 липня заступник голови Кобеляцької районної ради Ганна Кабак здійснила робочу поїздку в Кіровську сільську раду.

Поїздки та виїзні прийоми громадян Ганна Вікторівна здійснює з метою вивчення та вирішення проблем соціально-економічного розвитку територіальних громад району.

Сільський голова Сергій Пилипенко у розмові повідомив, що територія сільської ради складається з 5 населених пунктів, населення становить 1054 чоловік, працюють 2 – загальноосвітні школи, 2 – дошкільні навчальні заклади, 4 – фельдшерсько-акушерські пункти, бібліотека, також вдалося зберегти відділ поштового зв’язку.

Діють 2 приватні сільськогосподарські підприємства, 4 фермерських господарства та більше 20 одноосібників, за рахунок діяльності яких наповнюється бюджет сільської ради.

Під час розмови не залишилась осторонь болюча тема – події, які відбувається на сході України. Зі слів Сергія Пилипенка два жителі Кіровської сільської ради Євген Соломоненко та Павло Вовк беруть участь у антитерористичній операції. Жителі громади зібрали кошти та придбали для них бронежилети, окрім того сільський голова підготував всі необхідні документи для виділення їм до 2 га землі за межами сільської ради.

У ході робочої поїздки Ганна Вікторівна спілкувалася з депутатом районної ради Олександром Копельцем, працівниками сільської ради  та мала можливість оглянути заклади соціально сфери села Кірове.