Робочі зустрічі

Робочі зустрічі голови районної ради Юрія Тагадюка.

 

17 лютого 2011 року голова районної ради Юрій Тагадюк спільно з головою районної державної адміністрації Анатолієм Таранушичем та міським головою Олександром Ісипом провів зустріч з представниками обласного комунального підприємства «Полтававодоканал».

Основним питанням була – робота Кобеляцької дільниці «Полтававодоканал», річний збиток якої склав 1 млн. 200 тис.грн.

Обласне керівництво «Полтававодоканал» поставило питання погашення заборгованості, адже її несплата може призвести до відключення електроенергії, що в свою чергу може призвести до екологічної катастрофи.

Кожен виступаючий висловив своє бачення вирішення питання по погашенню заборгованості та налагодженню організації роботи водовідведення на території Кобеляцької дільниці. Заплановано провести енергоаудит по роботі станції перекачування, коефіцієнту корисної дії, можливо навіть переглянути питання підвищення тарифів на дані послуги.

За підсумками наради заплановано утворити робочу групу, яка б провела обстеження діючих споруд та надала пропозиції щодо виходу з кризової ситуації підприємства.

Цього ж дня Юрій Тагадюк спільно з заступником голови ради В.Мирошнеченком провів робочу зустріч з трудовим колективом КП «Кобеляцьке БТІ», засновником якого є Кобеляцька районна рада.

Перед трудовим колективом були поставлені завдання по покращенню надання послуг населенню, по зменшенню тарифів на них та усунення недоліків, виявлених перевіркою Антимонопольного комітету.

Юрій Тагадюк наголосив, що на спільному засіданні профільних комісій, які очолює Вовк В.І. та Муха В.А. заплановано у наступному кварталі заслухати звіт директора комунального підприємства Ясинської Н.А. про роботу підприємства. Дана інформація буде висвітлена на сайті районної ради та у засобах масової інформації.

Наступного дня – 18 лютого 2011 року була проведена спільна нарада керівників і голів профспілкових комітетів працівників закладів освіти за участю Полтавського обкому профспілки працівників освіти і науки, голови районної ради Ю.І.Тагадюка та голови районної державної адміністрації А.О.Таранушича.

На порядок денний даної наради були внесені питання по соціальному захисту працівників освіти, особливості дотримання трудового законодавства та інші. Перед присутніми виступили голова обкому Профспілки Шумейко Г.І., начальник відділу освіти Коваль Н.М. та голова райкому профспілки Бажан А.А.

Голова районної ради запропонував провести в школах району анкетування серед учнів та батьків на предмет: введення шкільної форми, умов харчування, участі у вихованні підростаючого покоління влади, працівників освіти, батьків, роботи позашкільних гуртків та ін. Проаналізувавши анкети, провести засідання «круглого столу» з директорами шкіл, запросивши представників батьківських комітетів та самих учнів.

Присутні вчителі зауважили, що проведений захід необхідний, доцільно було б частіше проводити такі зустрічі не лише за участі освітян, а й з іншими установами.