Радченку ВД. 75 років

Вітання ювіляра

17 квітня виповнилося 75 років колишньому голові Кобеляцької районної ради Віктору Радченку. Привітати з ювілеєм Віктора Дмитровича прийшли голова районної ради Юрій Тагадюк, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич та колишні колеги, які не один рік працювали з ювіляром і є членами громадської організації ветеранів органів місцевого самоврядування та державної служби Кобеляцького району.

Очільники району вручили Почесну грамоту Полтавської обласної ради за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий внесок у розвиток територіальної громади Кобеляцького району, активну громадянську позицію та нагрудний знак до неї.

Юрій Іванович нагадав, що Віктор Дмитрович приймав активну участь у розбудові життя територіальної громади, утвердженні місцевого самоврядування, сприяв діяльності депутатського корпусу. Зараз користується повагою та авторитетом серед жителів району, має активну громадську позицію, є Почесним громадянином Кобеляцького району. Побажав ювіляру щастя, здоров’я, довголіття та ще довго передавати власний досвід, знання і уміння молодому поколінню.

З біографії: Радченко Віктор Дмитрович з 1968 по 1998 роки працював: інструктором, заступником завідуючого відділу пропаганди і агітації, секретарем Кобеляцького райкому комуністичної партії України, заступником голови, головою Кобеляцької районної Ради народних депутатів.

З 1998 по 2000 роки – голова Кобеляцької районної ради.

Має почесні звання та нагороди.