"Відкритий урок футболу"

4 червня 2014 року в м. Кобеляки стартував футбольний Фестиваль «Відкритий урок футболу» в якому прийняло участь 192 дитини віком від 7 до 13 років.

Фестиваль розпочався з параду відкриття на якому були присутні: голова Кобеляцької райдержадміністрації Іван Терновий, заступник голови районної ради Ганна кабак, керівник апарату райдержадміністрації Павло Мудрак,  голова обласної федерації футболу О.Кудацький, перший заступник голови ФФПО  О.Дігтяр, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту О.Кучеренко, начальник відділу освіти Кобеляцької райдержадміністрації Наталія Коваль, начальник сектору сім'ї, молоді та спорту Кобеляцької райдержадміністрації Віталій Детюк.

До змагань входили: рухливі ігри, ігри з канатом та скакалками, ведення м’яча, естафети, удари по воротах, прийоми та передачі м’яча, ігри з конусами та обручами, естафети з елементами футболу, удари та ігри на точність, футбольна гра. В секторах з дітьми працювали психолог та представник кримінальної міліції.