Професійне свято

«Діти Фрістайла» вітали освітян району

27 вересня вчителі з Кобеляцького району традиційно зібралися у районному будинку культури та дозвілля, щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти.

Разом з усіма освітянами району участь в урочистостях взяли голова районної ради Володимир Кішінський, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, депутат Полтавської обласної ради, генеральний директор ТОВ "АФ "Добробут" Олександр Коваленко, начальник відділу освіти Наталія Коваль, голова районної профспілкової організації освіти і науки Ірина Зінченко та багато інших.

До педагогів з вітальним словом звернулися керівники району, які у своїх виступах наголосили, що це свято для усіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошують роль та заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоціненний внесок в розвиток суспільства. Проте найголовніший подарунок у цей день – це вираз подяки та безмірної поваги до такої нелегкої, але так потрібної вчительської праці в теперішній час.

Окрім слів вітань очільники району вручили Почесну грамоту Полтавської обласної ради начальнику відділу освіти райдержадміністрації Наталії Коваль та нагородили спільними грамотами районної державної адміністрації і районної ради кращих педагогів Кобеляччини.

До поздоровлень також долучилися юні гуртківці районного будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна, а «родзинкою» концертної програми став виступ Полтавської групи «Діти Фрістайла», яку на прохання голови райдержадміністрації Таміли Шевченко запросив депутат Полтавської обласної ради Олександр Коваленко. Він, у свою чергу, постійно підтримує освітню галузь району.

Бурхливими оплесками і квітами дякували присутні в залі, як виконавців групи, так і автора даного проекту – Анатолія Розанова, відомого як засновника групи «Фрістайл», та автора хітів «Ах какая женщина», «Больно мне, больно» і інших композицій, що полюбилися багатьом за довгі роки існування легендарної групи. Серед репертуару молодого гурту були як власні пісні, так і хіти, створені «Фрістайлом».