Призов до лав Збройних Сил України

21 юнак поповнить ряди Збройних Сил України.4 жовтня у районному центрі культури та дозвілля відбувся урочистий захід з нагоди проводів юнаків Кобеляччини до Лав Збройних Сил України.

Привітати новобранців прийшли голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, військовий комісар Сергій Каплатий, рідні, близькі призовників, громадськість та учні старших класів шкіл міста.

Голова районної державної адміністрації Анатолій Таранушич та військовий комісар Сергій Каплатий наголосили, що служба в лавах Збройних Сил України завжди була і є святим та почесним обов’язком кожного громадянина України, побажали гідно боронити свою державу, непохитно стояти на сторожі її незалежності та територіальної цілісності, справжньої армійської дружби,  добросовісно виконувати свій священний обов’язок.

Червоноквітівський сільський голова Людмила Рибалко, син якої цього дня  також був у призовниках, побажала удачі, сили, мужності, чесно виконати свій громадянський обов’язок, і щоб юнаки завжди пам’ятали, що їх з нетерпінням чекають рідні вдома.

Настоятель Свято-Миколаївського Храму Василь Сверлович благословив новобранців на добру службу.

По завершенню заходу призовники вшанували пам’ять про визволителів рідної землі від фашистських загарбників покладанням квітів до Вічного вогню.