Приїзд делегації

Поважні гості на кобеляцькій землі


13 червня Кобеляцький район відвідала делегація з Японії на чолі з Надзвичайним і Повноважним послом Японії в Україні паном Тоічі Саката. Метою візиту було ознайомлення із станом впровадження енергозберігаючих технологій у Радянській загальноосвітній школі (заміні вікон та дверних блоків) у рамках Кіотського протоколу.

Делегацію у поїздці по району супроводжували голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич та голова районної ради Юрій Тагадюк.

Перебуваючи у Радянській загальноосвітній школі перед присутніми виступили: Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні пан Тоічі Саката, виконавчий директор НЕДО Фуміо Уеда, голова Державного агентства екологічних інвестицій Дмитро Гончаренко.

Голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич подякував послу Японії в Україні за співпрацю та висловив слова вдячності за сприяння у реалізації проекту на території району, народному депутату України Олексію Лелюку та голові обласної державної адміністрації Олександру Удовіченку.

По завершенні урочистої частини представники делегації оглянули приміщення школи.

Довідково.

З 2010 року розпочалися роботи щодо проведення санації будівель 5 загальноосвітніх шкіл району, підготовки до виготовлення проектно-кошторисної документації. Це стало початковим етапом до участі у проектах цільових екологічних (зелених) інвестицій у період дії зобов’язань сторонами Кіотського протоколу до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату.

У березні 2012 року була виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт будівель Бутенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (2 корпус) вартістю 4,5 млн. грн. та Радянської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1,2 млн. грн.

З жовтня 2012 року по лютий 2013 року проведено увесь об’єм робіт, а саме: у  Радянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів: замінено віконні блоки – 177 шт., дверні блоки – 5 шт., у Бутенківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів: замінено віконні блоки – 128 шт., дверні блоки – 11 шт., проведено утеплення фасаду, площею 3232 кв.м.