Президія

Відбулось спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій та президії районної ради

22 вересня 2017 року відбулось спільне засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій та президії районної ради, яке провів голова районної ради, голова президії Володимир Кішінський. У роботі взяли участь голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, перший заступник голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, голова постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології та раціонального природокористування Валерій Дрига, голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров"я та соціального захисту населення Дмитро Омеляненко, голова постійної комісії районної ради з питань промислової політики, підприємництва, транспорту, зв"язку, житлово-комунального господарства Олег Решетило, голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном Володимир Дрига, члени постійної комісії: Володимир Жуков, Анатолій Таранушич, Олександр Ткаченко, Ніна Ясинська, керівники управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівники районних організацій, установ, які мають відношення до питань, що розглядаються на засіданні, ЗМІ.

Відповідно до порядку денного, депутати рекомендували до розгляду на позачерговій сесії районної ради питання про внесення змін до показників районного бюджету на 2017 рік, по якому інформував начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко. Він представив пропозиції щодо виділення додаткових коштів в сумі 1 млн. 588 тис. 951 грн. Це кошти перевиконання районного бюджету за 8 місяців 2017 року. Частина їх, що надійшла до районного бюджету за результатами декларування, розподілена за пропозиціями сільських голів, частина – направлена на об’єкти, що фінансуються за рахунок фонду розвитку територій області, так звані «депутатські кошти», та профінансовано заходи по утриманню і ремонту доріг району.

Що стосується різних програмних документів, то народні обранці підтримали та рекомендували внести на розгляд позачергової сесії районної ради проекти рішень: «Про затвердження Програми із впровадження системи дистанційного обслуговування, підвищення ефективності реалізації єдиної державної політики у сфері казначейського обслуговування та покращення умов обслуговування розпорядників та одержувачів коштів бюджету Кобеляцького району на 2018 рік», «Про внесення змін до Програми забезпечення виконання заходів з підготовки, організації та проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території Кобеляцького району на 2015 – 2017 роки», «Про внесення змін до районної Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним та залізничним транспортом у Кобеляцькому районі на 2017 рік», «Про внесення змін до Програми фінансової підтримки регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2016 – 2020 роки».

Також депутати рекомендували до розгляду на пленарному засіданні ряд проектів рішень з майнових питань. Зокрема, про затвердження передавальних актів Марківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Луценківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Дрижиногреблянської загальноосвітньої школи І ступеня, Бережнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, Жуківської загальноосвітньої школи І ступеня, Білицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 4 ім. Героя Радянського Союзу Ф.І.Марченка, Білицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3, Білицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2, Кустолово-Кущівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Кобеляцької районної ради Полтавської області.

Окрім цього, депутати розглянули питання про надання погодження на передачу в оренду об’єктів нерухомого майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, які перебувають на балансі відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації. Мова йшла про надання дозволу відділу освіти Кобеляцької районної державної адміністрації, як балансоутримувачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, укласти договори оренди майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району відповідно до Порядку передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району, здійснивши заходи щодо передачі майна в оренду, в порядку, передбаченому діючим законодавством. Об’єктами виступили частина приміщень їдалень Кобеляцької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та Кобеляцького НВК № 1 площами 7,0 та 8,0 м. кв. для розміщення буфетів з терміном оренди 2 роки 11 місяців.

Під час бурхливого обговорення питання депутати районної ради Олег Решетило, Володимир Жуков, Валерій Дрига, Олександр Ткаченко висловили критичні зауваження щодо малого розміру орендної плати, який запропоновано встановити для орендарів нерухомого майна. Мова йшла про суми орендної плати в розмірі 36 грн. 40 коп. та 41 грн. 60 коп. у місяць.

У підсумку було рекомендовано відділу освіти райдержадміністрації доопрацювати дане питання та розглянути його на наступному засіданні постійної комісії.

Наприкінці роботи народні обранці розглянули ряд листів, президія погодила проект порядку денного вісімнадцятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання та затвердила склад секретаріату і лічильної комісії.