Презентація нової книги В.Голяника

21 березня голова районної ради Василь Мирошнеченко взяв участь у презентації книги Валентина Голяника "Заради життя на землі", яка відбулася в читальному залі Кобеляцької районної бібліотеки. Книга видана у 2013 році видавництвом "Полтавський літератор", присвячена 70-річчю визволення Кобеляцького району від німецько-фашистських загарбників,  є унікальною, бо поєднує дослідницьку, літературну, наукову і краєзнавчу роботу.

Перед присутніми виступив автор книги, – літератор, краєзнавець, дослідник, член Кобеляцької районної громадської організації "Літератор", громадської організації "Кобеляцький краєзнавець", Почесний громадянин Кобеляцького району, який розповів, що з дитинства, працюючи в колгоспі, слухав розповіді старожилів про голод, війну, роботу жінок в тилу, що надихнуло його на думку – записати всі ці спогади і залишити нащадкам. Так "народилася" перша книга – "Повість про батька", а за нею були "Трагічні сторінки моєї вітчизни", "Від Кобеляк до Кобеляк через станцію Арциз і Дружба", "У П'ятигорську", і остання – "Заради життя на землі".

Валентин Голяник подякував за фінансову допомогу у виданні книги Анатолію Таранушичу, Юрію Голянику, Василю Мирошнеченку, Ніні Куліковій, Миколі Каблучці та  голові Кобеляцької районної громадської організації "Літератор" Леоніду Митьку, який наполіг на завершенні роботи над книгою та допоміг видати її.

У своєму виступі голова районної ради відзначив, що цінність книги Валентина Голяника в тому, що в ній події воєнні події висвітлено очима пересічного громадянина, який прожив її, а не заангажованими істориками. Зазначив, що велике значення має ця книга сьогодні, коли Україна знаходиться в тяжких умовах і суспільство як ніколи розуміє, що несе нам війна. Зауважив, що на цих творах необхідно виховувати підростаюче покоління, а автору побажав здоров'я, сили, наснаги, продовження творчої діяльності.

Учасники хору "Ветеран" подарували пісні у своєму виконанні автору книги та всім присутнім на заході.