Пленарне засідання 31 сесії

Сесійний день депутатів районної ради

07 жовтня відбулася тридцять перша сесія Кобеляцької районної ради шостого скликання, яку провів голова ради Василь Мирошнеченко.

Участь у роботі пленарного засідання взяли депутати Полтавської обласної ради Микола Андрієнко та Анатолій Шкарбан, голова районної державної адміністрації Іван Терновий, заступник голови райдержадміністрації Павло Мудрак, заступник голови районної ради Ганна Кабак, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, територіальних громад району, представники правоохоронних органів та засобів масової інформації.

Після затвердження регламенту роботи та порядку денного депутати безпосередньо перейшли до розгляду питань пленарного засідання.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко ознайомив депутатів із уточненими показниками районного бюджету на 2014 рік, а саме збільшення іншої субвенції: на підвіз учнів до шкіл району; завершення капітального ремонту будівлі спортивного залу Білицької ЗОШ № 1 І – ІІІ ст.; капітальні ремонти приміщень Білицької лікарні та Бережнівського ФАПу та ін.

Крім того депутати не підтримали пропозицію щодо передачі субвенції між місцевими бюджетами району на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах на 2014 рік.

Начальник відділу нормативно-правового, інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ради та управління майном Анатолій Кучеренко проінформував про зміни до Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад Кобеляцького району Полтавської області та про передачу майна спільної власності територіальних громад Кобеляцького району в оперативне управління Управління праці та соціального захисту населення Кобеляцької райдержадміністрації.

Також депутати прийняли зміни до Статуту редакції Кобеляцької районної газети "Колос" та затвердили у новій редакції Статут Кобеляцької центральної районної лікарні.

Головний редактор районної газети «Колос» Наталія Пузина прозвітувалася про виконання Програми розвитку районних засобів масової інформації на 2010-2014 роки.

Голова постійної комісії з питань аграрної політики та земельних відносин Микола Жук проінформував депутатів про проекти рішень щодо затвердження нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерських господарств на території району.

Після детальних обговорень та внесення змін всі запропоновані проекти рішень були підтримані депутатами.

По закінченню розгляду питань порядку денного депутат районної ради Володимир Білоусько оприлюднив позицію ВО «Батьківщина» щодо територіальної цілісності і суверенітету України; Вікторія Шкарбан підняла питання вартості харчування учнів початкових класів у загальноосвітніх школах району, а Микола Антонов загострив увагу присутніх на перезаключенні договорів оренди за невитребувані паї.

Після обговорення піднятих питання було прийнято відповідні протокольні доручення.