Перезахоронення бійця

Ще з одним бійцем попрощалися кобелячани.

07 квітня в селі Самарщина (Бродщинська сільська рада) відбулося перезахоронення рядового 93 механізованої бригади Вільковського Володимира Вікторовича, який загинув під час обстрілу градами під Іловайськом 28 серпня 2014 року.

Проводжати в останню дорогу захисника прийшли представники Кобеляцької районної ради, районної державної адміністрації, військові, молодь, волонтери та всі жителі Бродщинської територіальної громади.

За попередньою інформацією, Володимир був призваний 02 квітня 2014 року під час першої хвилі мобілізації. В останнє на зв'язок вийшов 28 серпня цього ж року, в цей день і відбувся усім відомий «Іловайський котел», коли під шалений обстріл градів потрапило чимало українських бійців, частина з яких була захоронена, як невідомі солдати у місті Запоріжжя. Рівно через рік, 2 квітня 2015 року, рідні отримали звістку про загибель сина.

Після проведеної ідентифікації тіл, було встановлено, що один з них – житель нашого району Володимир Вільковський. Після встановлення особи загиблого, мати Тамара Анатоліївна прийняла рішення про перепоховання сина на малій батьківщині дотримуючись християнського обряду, який здійснив Благочинний Кобеляцького району Протоієрей Василь Сверлович.

Всі, хто прийшов попрощатися з героям, не стримували емоцій, плакали і жінки, і чоловіки. Володимира поховали з усіма військовими почестями під постійно лунаючі слова «Герої не вмирають».