Перепоховання останків воїнів часів Другої Світової війни

8 березня у селі Світлогірське Кобеляцького району відбулося перепоховання останків чотирьох загиблих воїнів Другої Світової війни .

Участь у церемонії перепоховання взяли голова районної ради Василь Мирошнеченко, голова райдержадміністрації Іван Терновий, сільський голова Тамара Гординська, голова районної ради ветеранів Григорій Кіян, депутати районної Микола Антонов та Наталія Охріменко, учнівська молодь і жителі села.

Останки воїнів було знайдено в районі гранітного кар’єру, що знаходиться поблизу села. За історичними даними, у вересні 1941 року воїни 76-го кавалерійського полку брали участь у боях за анулювання німецького плацдарму у районі Переволочної.

Звертаючись до присутніх Василь Мирошнеченко сказав, – Події тих днів не повинні згаснути в нашій пам’яті. Про це нагадують меморіальні дошки, пам’ятники, та найголовніше – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях. Ми не маємо права не пам'ятати героїв війни, останки яких сьогодні будуть схоронені біля меморіалу".

Всі присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів хвилиною мовчання, та покладанням квітів до підніжжя пам’ятника.

Настоятель Храму Собору Архангела Гавриіла УПЦКГ отець Дмитро відслужив панахиду.