Педагогічна конференція

Серпнева конференція педагогічних працівників

28 серпня  у залі засідань районної ради відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Кобеляцького району.

У заході взяли участь голова районної ради Василь Мирошнеченко, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, начальник відділу освіти Наталія Коваль, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Ірина Зінченко, завідуюча районним методичним кабінетом відділу освіти Алла Мужайло.

Розпочався захід хвилиною мовчання в пам'ять про тих, хто загинув на сході України, захищаючи свободу та незалежність держави, мир і спокій.

Василь Мирошнеченко та Таміла Шевченко привітали  освітян району з початком нового навчального року, подякували педагогам за подвижницький труд, за  відданість та сердечне тепло, яке вони віддають вихованцям. Побажали всім миру, добра, здоров'я, щастя, нових звершень,  родинного тепла і затишку.

Про підсумки роботи відділу освіти та педагогічних колективів у 2014-2015 навчальному році та основні завдання на наступний навчальний рік інформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль. У своєму виступі Наталія Мефодіївна акцентувала увагу на проблемах та завдання у дошкільній, загальній середній та позашкільній освіті, роботи з обдарованими дітьми та дітьми з особливими потреба. Наголосили, що основним завданням залишається зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району, впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес та збереження мережі дошкільних та шкільних навчальних закладів.

Під час конференції керівники району привітали дев’ять молодих спеціалістів, які розпочнуть вперше свою трудову діяльність у загальноосвітніх закладах району.

Кращих педагогічні працівники було нагороджено грамотами обласного рівня, спільними грамотами районної ради та райдержадміністрації.