Пам"яті народного лікаря М.А.Касьяна

У КОБЕЛЯКАХ ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ГИРЬОВОГО СПОРТУ ПАМ’ЯТІ М.А.КАСЬЯНА

Уже четвертий рік поспіль  у Кобеляках проходить Всеукраїнський турнір з гирьового спорту серед юнаків та дівчат, пам’яті народного лікаря М.А.Касьяна. Цього року в змагання взяли участь 80 учасників з чотирьох областей України: Полтавської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської.

З вітальним словом до учасників змагань звернулися голова райдержадміністрації А.О.Таранушич, голова районної ради Ю.І.Тагадюк,  син народного лікаря Я.М.Касьян, заслужений тренер України О.А. Мороз, двічі Чемпіон світу, тренер А.О.Письмак.

«Відрадно є те, що турнір не єдиний, який нагадує про  Миколу Андрійовича, в центрі міста  встановлено  пам’ятник, будинку дитячої та юнацької творчості присвоєно звання М.А.Касьяна, на його честь  названо вулицю», зазначив А.Таранушич у своєму виступі.

Слово мав і син  народного лікаря Ян Касьян, який подякував районній владі, спонсорам турніру за те, що не забувають батька і роблять все можливе аби пам’ять про нього не згасала.

Юні гирьовики показали, що позашкільна освіта, якій значна увага приділяється у нових соціальних ініціативах Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України» щодо розвитку спорту, дає позитивний результат і можливість бути фізично загартованими.

За підсумками змагань перше командне місце вибороли спортсмени із Харкова, друге – Дніпропетровська, третє зайняли наші земляки з Полтави.

Джерело: сайт Кобеляцької райдержадміністрації

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *