Пам"яті Миколи Касьяна

  10 квітня голова обласної ради Іван Момот здійснив робочу поїздку у Кобеляки та взяв участь у заходах, присвячених 75-річчю від дня народження Миколи Касьяна, лікаря-остеопата, академіка Української академії наук, заслуженого лікаря України, народного лікаря СРСР.

На визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною ім’я Миколи Касьяна занесене до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

Голова обласної ради Іван Момот, голова райдержадміністрації Анатолій Таранушич, голова районної ради Юрій Тагадюк, Кобеляцький міський голова Олександр Ісип вшанували пам’ять Миколи Касьяна покладанням квітів до підніжжя пам’ятника видатному земляку.

У районному центрі культури і дозвілля зібралися керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, рідні та близькі Миколи Касьяна, його колеги, представники громадськості – всі, кому довелося знати непересічну особистість лікаря. Земляки згадали добрі справи Миколи Касьяна, поділилися спогадами про нього, переглянули фото- та відеоматеріали. На вечорі прозвучали улюблені пісні та вірші Миколи Касьяна.