Підготовка до чергової сесії

Відбулося засідання освітянської комісії

18 травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, інформаційної сфери, депутатської діяльності, регламенту, забезпечення законності і правопорядку, яке провела голова комісії Тетяна Коваленко. У засіданні взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, І заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники установ, питання яких внесені до порядку денного засідання.

Таміла Шевченко проінформувала присутніх по питанню «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2015 рік». Підводячи підсумки економічного і соціального розвитку Кобеляцького району за 2015 рік, вона зазначила, що діяльність органів державної влади, місцевого самоврядування, трудових колективів підприємств, установ та організацій району спрямована на виконання основних завдань та показників економічного і соціального розвитку, визначених програмою. Проаналізувала проблеми і здобутки в галузях освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, соціального захисту, сільського господарства та промисловості району.

Начальник фінансового управління Андрій Дацко проінформував по питаннях «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року» та «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік».

Про затвердження районних програм «Розвитку туризму в Кобеляцькому районі на 2016-2018 роки», «Національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кобеляцькому районі на 2016-2020 роки» та «Профілактики правопорушень на 2016 – 2020 роки» інформували головний спеціаліст сектору культури і туризму Олександр Пасько, начальник відділу освіти Наталія Коваль та начальник Кобеляцького відділу поліції Володимир Федан відповідно.

Також Наталія Коваль доповіла по проектах рішення про реорганізацію Луценківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Луценківську загальноосвітню школу І ступеню, Солошинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у Солошинську загальноосвітню школу І-ІІ ступеню та Перегонівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Перегонівську загальноосвітню школу І ступеню.

Депутат районної ради Ніна Ясинська запропонувала направити звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо виділення коштів з державного бюджету на безкоштовне харчування учнів 1- 4 класів загальноосвітніх шкіл та дітей, які відвідують дошкільні навчальні заклади.

Всі розглянуті питання комісією рекомендовано внести на розгляд шостої сесії районної ради.