Озерянський ДНЗ

У планах Озерянської громади відкрити нову дошкільну групу

1 грудня у дошкільному навчальному закладі «Ромашка», який діє в селі Озера, відбулася зустріч Озерянського сільського голови Наталії Синяговської, депутатів районної ради Володимира Деменка і Володимира Сахна з начальником відділу освіти Наталією Коваль та заступником голови райдержадміністрації Володимиром Катишковим, метою якої було обговорення питання залучення додаткових коштів з районного бюджету на проведення поточного ремонту дошкільного навчального закладу.

Загальна вартість проектно-кошторисної документації по ремонту дитячого садочка складає 230 тис.грн. Рішенням сорок першої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 18.10.2015 року додатково було виділено кошти з районного бюджету в сумі 50 тис.грн., Озерянська сільська рада не залишилась осторонь даної проблеми і також виділила субвенцію у сумі 30 тис.грн. На жаль, цих коштів не вистачає на проведення повного ремонту частини приміщення дошкільного навчального закладу, в якому планується відкрити нову групу на 16 місць.

Доречно зазначити, що значну допомогу коштами та матеріалами надають депутати районної ради Василь Лещенко, Володимир Деменко, колишній депутат районної ради, голова селянського фермерського господарства «Шанс» Володимир Струк, місцеві приватні підприємці. Активну роботу проводить батьківський комітет дошкільного навчального закладу.

Присутні оглянули приміщення, узгодили першочергові завдання та вирішили обрахувати кошти для продовження ремонтних робіт.