Оздоровлення

Першочергове завдання – виділення коштів на оздоровлення дітей району

16 червня Володимир Дрига провів засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, цін, управління майном та інвестицій.

У роботі засідання взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, перший заступник голови районної державної адміністрації Жанна Шевцова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та представники акредитованих засобів масової інформації.

Основне питання, яке обговорювали члени профільної комісії, – виділення додаткових коштів на часткову оплату вартості путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку Кобеляцького району, по якому присутніх інформувала Жанна Шевцова.

Необхідністю термінового розгляду даного питання є проведення у червні-липні місяці оздоровчої кампанії дітей шкільного віку, а виділення коштів на виконання Програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2015 – 2019 роки, заплановано розглянути у липні під час розподілу вільних залишків бюджетних коштів.

Обговорюючи дане питання члени профільної постійної комісії рекомендували голові Кобеляцької районної ради Володимиру Кішінському, голові районної державної адміністрації Тамілі Шевченко підготувати листи в дитячі заклади оздоровлення та відпочинку Полтавської області, якими гарантують виділення в липні-серпні місяці поточного року коштів з районного бюджету на часткову оплату вартості путівок для оздоровлення дітей, які виховуються у сім’ях з дітьми. Члени профільної комісії мають надію, що депутатський корпус одноголосно підтримає виділення коштів на вказані цілі.