ОТГ

Відбулася перша сесія Бутенківської об’єднаної територіальної громади 

15 листопада в селі Бутенки відбулася сесія Бутенківської об’єднаної територіальної громади. 

Голова виборчої комісії Петро Сільман оголосив підсумки виборів, що відбулися 29 жовтня 2017 року.

Відповідно до підсумків головою об’єднаної територіальної громади став Микола Скрильник, який до цього працював Бутенківським сільським головою, депутатські мандати та посвідчення були вручені 22 обранцям.

Новообраний голова об'єднаної територіальної громади склав присягу на вірність громаді та народу України. Привітати голову та депутатів першої об’єднаної територіальної громади в Кобеляцькому районі прибули голова районної ради Володимир Кішінський та голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко. Володимир Кішінський зазначив, що новостворена об’єднана територіальна громада має бути прикладом для інших громад нашого району. Тільки від тісної співпраці депутатського корпусу буде залежати подальший її розвиток. Також Володимир Іванович запропонував Бутенківській об’єднаній територіальній громаді вступити до Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Як повідомив голова ОТГ Микола Скрильник, серед першочергових рішень пленарного засідання – затвердження регламенту роботи ради, положення про постійні комісії, затвердження їх складу і керівництва, затвердження положення про старостів та обрання секретаря ради. Таємним голосування секретарем ради обрано Ларису Молоканову. 

Перша сесія Бутенківської об’єднаної територіальної громади проходила бурхливо та емоційно. 

Нагадаємо, що до об’єднаної територіальної громади ввійшли Бутенківська та Дрижиногреблянська сільські ради, адміністративним центром визначено село Бутенки. До складу об’єднаної громади ввійшло 11 населених пунктів: Дрижина Гребля, Бутенки, Бережнівка, Вітрова Балка, Вишневе, Богданівка, Зелене, Колодяжне, Славнівка, Чумаки та Шапки.