Останній дзвоник

Пролунали останні дзвоники.

У загальноосвітніх навчальних закладах Кобеляцького району пролунав традиційний останній шкільний дзвоник, повідомляючи про закінчення ще одного навчального року.

Для учнів середніх та старших класів він сповістив, що позаду залишилися шкільні будні, уроки, попереду – сонячне, яскраве літо, відпочинок та оздоровлення. Для випускників, останній дзвоник повідомив про те, що вони роблять крок у нове доросле життя.

Традиційно голова районної ради Юрій Тагадюк та працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у святкуваннях останнього дзвоника у навчальних закладах шкіл району.

Виступаючи перед школярами Радянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Юрій Іванович привітав усіх зі святом останнього дзвоника, подякував вчителям за формування нового покоління українців, а батькам –  за всебічну підтримку своїх дітей. Також наголосив, що зараз по всій Україні проходять антифашистські мітинги, основною метою проведення яких є привернення уваги громадян України, міжнародної спільноти на ту небезпеку, яку несе з собою відродження фашизму. До речі, учні Радянської школи долучилися теж до цієї акції, поклавши гірлянди до пам’ятника загиблому воїну на початку свята.

По закінченню виступу Юрій Іванович побажав учням змістовно, цікаво провести канікули, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового навчального року та подарував бензомотокосарку для потреб школи.