Охорона праці

Працевлаштування і соціальний захист

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. До даної категорії установ належить і Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Україні, головними напрямками діяльності якого є надання соціальних послуг потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві та проведення профілактичних міроприємств по запобіганню нещасним випадкам.

Питання промислової безпеки та охорони праці повинні бути першочерговими для роботодавця, адже від цього залежить життя та здоров’я працюючих. Такі негативні явища, як виплата заробітної плати в «конвертах» та прийняття на роботу працівників на основі цивільно-правових угод, або взагалі без оформлення будь-яких документів при прийнятті на роботу – напряму пов’язані  із станом безпеки та охорони праці на підприємстві. Адже для таких працівників роботодавець не створює і не планує створювати належні здорові та безпечні умови праці, а також не сплачує він за них і страхові внески до фондів соціального страхування.

Звичайно при офіційному працевлаштуванні працівників на основі трудового договору, роботодавець вимушений нести додаткові витрати у вигляді страхових внесків до Фондів соціального страхування, що не завжди приносить йому «задоволення». Але чи знайдеться хоч один приклад, коли роботодавець попереджав свого працівника про те, що при настанні нещасного випадку на виробництві працівник одержить виплати лише з легальної частини заробітної плати, або й взагалі нічого не отримає, оскільки трудові відносини не оформлені належним чином, і нещасний випадок не буде вважатися страховим.

Деякі роботодавці намагаються приховувати нещасні випадки на виробництві та замовчувати про їх наслідки. 

Приховування нещасних випадків здійснюється різними шляхами, один з них це неофіційне працевлаштування працівників без укладення договірних відносин, в такому разі працівники просто позбавляються будь-якого соціального захисту, в тому числі і при виникненні нещасного випадку. 

При офіційному працевлаштуванні, під тиском роботодавців, а також посадових осіб служби  охорони праці травмовані працівники підприємств під загрозою звільнення (що через існуючий в Україні рівень безробіття є надзвичайно суттєвим чинником у працевлаштуванні) або подальших утисків на роботі дають комісіям неправдиві свідчення про те, що нещасний випадок трапився не на виробництві, а в невиробничій сфері (побуті, на дозвіллі тощо).

При цьому ці хто так роблять мабуть не розуміють, або не хочуть зрозуміти, що Фонд соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України бере на себе всі грошові компенсації в разі ушкодження здоров'я працівника. 

До того ж законодавством не передбачене застосування ніяких санкцій до роботодавця в разі настання нещасного випадку, за винятком нещасних випадків, які виникли внаслідок прямої вини керівництва підприємством.

Так, при травмуванні на виробництві, відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», потерпілому (членам його сім'ї) призначаються наступні страхові виплати:

– одноразова страхова виплата потерпілому у разі стійкої втрати професійної працездатності;

– одноразова страхова виплата сім'ї потерпілого та особам, які перебували на утриманні потерпілого у разі його смерті;

– щомісячні страхові виплати потерпілому у разі стійкої втрати професійної працездатності;

– щомісячні страхові виплати особам, які перебували на утриманні потерпілого у разі його смерті.

При цьому сума вказаних страхових виплат повністю залежить від розміру офіційної середньомісячної заробітної плати.

У випадках, коли громадянин працює за усною домовленістю без оформлення трудових відносин підприємство зовсім не сплачує страхових внесків, позбавляючи працівника права не тільки на вищевказані страхові виплати, а й на пенсійне забезпечення внаслідок інвалідності та медико-соціальні послуги, які включають: утримання в лікарні, реабілітаційному закладі, санаторії або в іншому лікувальному закладі, забезпечення необхідними лікарськими засобами, протезами, ортопедичними виробами, окулярами, слуховими апаратами, спеціальними засобами пересування тощо.

Кожен громадянин повинен пам'ятати, що держава захищатиме соціальні та матеріальні інтереси тієї чи іншої людини залежно від офіційного розміру виплат, які одержував працівник і які відображені в бухгалтерському обліку. Тобто, приховуючи частину заробітку, роботодавець, крім порушення законодавчих та моральних норм, прирікає працівника на недоотримання соціальної допомоги у майбутньому, в тому числі і в разі виникнення нещасного випадку.

 

Страховий експерт з охорони праці відділення виконавчої дирекції Фонду 

соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних 

захворювань у Кобеляцькому районі Білогуб А.Ф., 22.10.2015