Оголошення про скликання

Голова Кобеляцької районної ради Василь Мирошнеченко оголосив про скликання тридцять другої сесії районної ради шостого скликання, яка відбудеться 12 грудня 2014 року о 10-00 у залі засідань районної ради (м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2014 року.

2. Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік.

3. Про затвердження районної Програми діяльності та утримання районного трудового архіву на 2015-2017 роки.

4. Про затвердження Положення про районний трудовий архів Кобеляцького району в новій редакції.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 45,8000 га, наданої в оренду гр. Вовку Володимиру Івановичу для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Лучківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 29,0500 га, наданої в оренду гр. Вовку Володимиру Івановичу для ведення фермерського господарства за межами населеного пункту на території Лучківської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 80,0000 га, наданої в оренду ФГ «Ярило – 7» для ведення фермерського господарства на території Вільховатської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області.

8. Різне.

На сесію запрошуються: голова районної державної адміністрації та його заступники, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації та силових структур району, представники акредитованих засобів масової інформації.