Огляд художньої самодіяльності

Огляд колективів художньої самодіяльності Кобеляцького району

22 вересня у районному центрі культури та дозвілля відбувся обласний огляд народної творчості «Слався, Полтавська мистецька родина» за участю аматорів та творчих колективів Кобеляцького району, присвячений 25 річниці незалежності України.

Членами жюрі заходу були директор обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, член Всеукраїнської музичної спілки Дмитро Соколов, заступник директора обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи, заслужений працівник культури Ліна Ковтун та завідуюча відділом обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Олена Бєлакова. Почесними гостями обласного огляду стали голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський та його заступник Оксана Гордійко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, жителі міста та району.

З вітальним словом до самодіяльних колективів району та глядачів звернулися керівники району, які привітали з 73 річницею визволення Полтавщини та Кобеляччини від фашистських загарбників, та побажали учасникам обласного огляду творчих здобутків і вдячних глядачів.

На огляді художньої самодіяльності було представлено чимало номерів, присвячених героїчним сторінкам нашої історії – визволенню Кобеляччини від нацистських окупантів, подіям, які відбуваються на сході України та любові до рідного краю, родини.

Окрім того, у рамках заходу проведено виставку декоративно – ужиткового і образотворчого мистецтва. Кобеляцькі майстри представили авторські роботи у різних техніках, які вражали творчістю та оригінальністю виконання. На завершення заходу глядачів пригостили запашним короваєм.