Обласний конкурс "Кращий за професією"

Підведено підсумки І туру обласного конкурсу «Кращий за професією»

12 листопада у приміщенні Кременчуцької міської ради відбувся І тур Обласного конкурсу «Кращий за професією».

Серед учасників конкурсу були представники органів місцевого самоврядування: Кременчуцького, Глобинського, Семенівського, Козельщинського, Кобеляцького районів та міст Кременчука і Комсомольська.

Кобеляцький район представляли Надія Чепурко  – Марківський сільський голова, Алла Калішенко – секретар Дашківської сільської ради та Тетяна Тимошенко – головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення діяльності Кобеляцької районної ради.

Обласний конкурс «Кращий за професією» проводився вдруге з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їхньої творчої активності, ініціативи, вдосконалення процесу організації та ефективності діяльності як посадових осіб, так і місцевих рад області в цілому.

Завданням Конкурсу було визначення рівня професійних знань, компетентності та ерудиції посадових осіб місцевого самоврядування, стимулювання до їх подальшого удосконалення.

Сам конкурс відбувся  в один день у два етапи: 1 етап – тестування і 2 етап – публічний виступ. Тестування включало в себе знання законодавчої бази; щодо публічного виступу, то конкурсанти мали можливість продемонструвати свою професійну компетентність на основі власного досвіду роботи в органах місцевого самоврядування.

За результатами двох етапів були підведені підсумки конкурсу.  Кобеляцький район по кількості призових місць зайняв перше місце, адже усі три учасника отримали призові місця.

У номінації «Кращий сільський, селищний, міський голова» Надія Чепурко отримала найвищий бал і зайняла І місце, Алла Калішенко та Тетяна Тимошенко зайняли ІІ місця у номінаціях «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради», та «Краща посадова особа районної, обласної ради».  

Ці учасники І туру обласного конкурсу будуть відзначені під час проведення урочистостей з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування в Україні. А Надія Чепурко візьме участь у ІІ турі обласного конкурсу, який заплановано на третю декаду листопада місяця.