Новопризначення у районній владі

26 березня відбулося представлення нового голови районної державної адміністрації

Представив очільника району голова Полтавської обласної державної адміністрації Валерій Головко. Відповідно до розпорядження  Президента України Петра Порошенка від 24 березня 2015 року № 287/2015-рп  головою Кобеляцької районної державної адміністрації  стала Таміла Шевченко.

Валерій Анатолійович привітав новообраного голову з призначенням, звернув увагу на необхідність вирішення ряду проблемних питань у районі та визначив основні напрямки, на які має бути спрямована робота голови районної державної адміністрації.

– Основним завданням є реалізація закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад». Є впевненість, що Полтавська область буде передовою в цьому напрямку. Необхідно правильно сформувати громади, щоб кожна людина отримала позитивні зміни у своєму житті. Важливим питанням є підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та підтримка людей в цей період. Майже 300 тис. жителів Полтавської області матиме право отримати житлову субсидію. Особливої уваги потребує питання виділення коштів на оздоровлення та реабілітацію бійців, які повернулися із зони АТО. Від нашої консолідації зусиль залежить майбутнє України. Політична критика повинна відійти на другий план. Необхідно зберегти тенденцію розвитку Кобеляцького району», – зазначив Валерій Головко.

У свою чергу, Таміла Шевченко подякувала за довіру, серед основних пріоритетів своєї діяльності на посаді голови районної державної адміністрації назвала  об'єднання зусиль в розбудові Кобеляцького краю. Наголосила, що готова до співпраці з керівниками організацій, установ, підприємств, активом району,  закликала їх до конструктивних ініціатив, бо саме завдяки тісній співпраці можна досягти високих показників.  

Зі словами вітань до очільника району звернулися голова районної ради Василь Мирошнеченко, депутати Полтавської обласної ради від Кобеляцького району Анатолій Шкарбан, Петро Маник та Микола Андрієнко, голова Асоціації фермерів району Володимир Білоусько, голова міжфракційної депутатської групи «Рідний край» у районній раді Анатолій Таранушич, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району, вихованці будинку дитячої та юнацької творчості.