Інформує Кобеляцький райвійськкомат

Міністерство Оборони України

Н А К А З

Військового комісара Кобеляцького РВК

23.08.2016                       м. Кобеляки                                   № 197               

                                                

Про проведення чергового призову громадян України 1989-1996 років народження на строкову військову     службу до Збройних Сил України та інших військових формувань 

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, Указу Президента України від 29.03.2016 року №-122/2016 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році” 

1. Явці на призовну дільницю Кобеляцького району для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1996 року народження, яким в період чергового призову виповниться 20 років, а також громадяни, які народилися у 1989-1995 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

2. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Кобеляки вулиця Щорса,51 у встановлений час з документами, що зазначені у повістці. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного військового комісаріату 15 вересня 2016 року та мати при собі документи, що посвідчують особу.

3. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Кобеляцького району, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у районний військовий комісаріат для проходження призовної комісії.

4. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані викликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття на призовну дільницю.

5. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з законодавством.


Військовий комісар

Кобеляцького районного військового комісаріату

підполковник                               С.М.КАПЛАТИЙ