Інформує Асоціація

Асоціацію поповнять ще 7 нових учасників

Асоціація продовжує ставати більшою і потужнішою — ще сім громад Полтавщини подали заяви на вступ до Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Це два районних центри Полтавської області — Великобагачанська та Машівська селищні ради. Крім того, долучитися до складу об’єднання вирішили у Піщанській сільській раді Решетилівського району, Канавській, Сухинівській, Іванівській, Григоро-Бригадирівській сільських радах Кобеляцького району.

Заяви має затвердити Правління Асоціації на найближчому засіданні, і після цього відбудеться офіційне прийняття нових членів. Таким чином, загальна кількість учасників Асоціації органів місцевого самоврядування впритул наблизиться до відмітки 50. Голова Асоціації, голова обласної ради Олександр Біленький нещодавно заявив, що головне не скільки кількісний показник, скільки якість робти Асоціації, яка стає потужним лобістом інтересів самоврядних структур.

«Якщо до нашої Асоціації увійдуть всі без винятку органи місцевого самоврядування області, то від цього Асоціація і її члени тільки виграють. Але важливо інше — нам не потрібна формальна участь. Головне — добитися зворотного зв'язку і нормальної комунікації між представниками самоврядування. Члени асоціації розуміють — що вони не залишаться один на один із проблемою. Колегіально легше вирішити будь-яке проблемне питання», – зазначив Олександр Біленький.

Нагадаємо, 12 грудня у Полтаві відбудеться масштабний Міжрегіональний Форум «Взаємодія громад: можливості, виклики, технології» за участі провідних експертів з питань реформи децентралізації та розвитку місцевого самоврядування, голів обласних рад кількох регіонів України та керівників міст, районів, ОТГ та сіл Полтавської області.