Навчання депутатів

Отримані знання депутати використають у своїй роботі.

Інститут Політичної Освіти спільно з Фондом Конрада Аденауера наприкінці травня місяця у м. Львів провів триденний семінар для депутатів місцевих рад, присвячений питанням земельних відносин на місцевому рівні.

Участь у семінарі взяли тридцять депутатів різних рівнів з усіх регіонів України. Кобеляцький район представляли депутати районної ради Микола Антонов, Володимир Жуков та Ганна Кабак.

Учасникам семінару було запропоновано різні теми, серед яких: цільове використання земель та зміна їх цільового призначення; розмежування повноважень при наданні земельних ділянок; зміни в нормативно-правовій базі місцевого самоврядування; земельний податок та орендна плата та інші актуальні питання.

Навчання проводили: керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Габріеле Бауманн та експерт Фонду Яков Девчич, директор Інституту Політичної освіти Андрій Странніков, експерти Інституту: Андрій Березняк, Олександр Солонтай, Сергій Бондаренко, а також експерт Південноукраїнського регіонального центру Наталія Ляшук.

Головною метою Фонду Конрада Аденауера за підтримки якого і було проведено семінар є розвиток демократичної та правової держави, побудова громадянського суспільства, ствердження вільних засобів масової інформації та консолідації демократичних інститутів.

У свою чергу Фонд підтримує демократичні політичні партії та молодіжні організації. А найважливішою складовою роботи є підтримка молодих політиків та обдарованих студентів.

По закінченню навчання депутати районної ради отримали Сертифікати про успішне закінчення курсу навчання "Місцеве самоврядування. Крок до ефективності".