Нарада

Головне питання – відключення електроенергії в населених пунктах району.

23 грудня голова районної ради Василь Мирошнеченко провів  нараду з сільськими, селищним, міським головами за участю заступника голови районної ради Ганни Кондратьєвої, голови райдержадміністрації Івана Тернового та його заступника Олександра Шуліки по питанню відключень електроенергії на території району та співпрацю районних служб з Кобеляцькою філією ПАТ «Полтаваобленерго», на яку були запрошені керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, установ району та сільгосптоваровиробники.

Для роз’яснення ситуації, що склалася, на нараду прибули заступник технічного директора ПАТ «Полтаваобленерго» Сергій Гудзь та начальник Кобеляцької філії Сергій Зінченко, які пояснили, чим викликані відключення електроенергії, ознайомили з графіком відключення.

При обговоренні даного питання звучали нарікання від сільських голів, що в нерівнозначній ситуації опинились населені пункти, тоді як в одних відключення тривало по 14 годин, а в інших не відбувалося зовсім.

Товаровиробники піклувались про те, що графіки відключення електроенергії не узгоджувались з громадами, підприємствами, які виявились не готовими до наслідків, що спричинені такими діями.

Насамкінець, Сергій Зінченко пообіцяв доопрацьований та узгоджений графік відключень електроенергії опублікувати в районній газеті «Колос» та надіслати в сільські ради.