Нарада с/г виробників

17  червня 2015 року в залі засідань райдержадміністрації, за участі голови райдержадміністрації Т.Шевченко, заступника голови райдержадміністрації Шуліки О.М., заступника голови районної ради Кондратьєвої Г.В. відбулася  нарада з керівниками сільгосппідприємств та фермерських господарств по питанню підготовки до проведення жнив.

На нараді голова райдержадміністрації Т.Шевченко представила аграріям новопризначеного начальника Кобеляцького РВ УМВС.

Чердак Т.А. проінформувала присутніх про стан підготовки сільгосппідприємств та фермерських господарств району до збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

Начальник  відділення Кобеляцької  дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань Матюхов Р. В.  наголосив на необхідності дотримання законодавства з питань охорони праці під час збирання ранніх зернових та зернобобових культур.

З питання необхідності дотримання пожежної безпеки під час збирання врожаю ранніх зернових культур доповів Худенко М. О. головний інспектор Кобеляцького районного відділення управління державної служби надзвичайних ситуацій  у Полтавській області.

Інформацію щодо захисту посівів від шкідливих організмів довів до відома присутніх Пилипенко В. В. – провідний спеціаліст відділу державного нагляду, Державний фітосанітарний інспектор.

Скиба М. О. – в.о. директора філії ПАТ Державна продовольча зернова компанія України Кобеляцький КХП проінформував керівників сільгосппідприємств та фермерських господарств про розцінки на приймання та зберігання сільгосппродукції в 2015 році.

Значна частина питань керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств була з приводу відключення електроенергії під час проведення жнивних робіт та незадовільний стан доріг та інші питання, які на даний час є актуальними для галузі сільського господарства. За підсумками наради було прийнято рішення стосовно піднятих питань та дано відповідні доручення.