Нарада по казначейству

Зустріч з розпорядниками коштів

21 серпня року у залі засідань районної ради відбулася зустріч з головою Державної казначейської служби України Тетяною Слюз та начальником Державної казначейської служби України в Полтавській області Олегом Чепурним.

У зустрічі взяли участь голова районної ради Василь Мирошнеченко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, виконуюча обов’язки начальника управління Державної казначейської служби України в Кобеляцькому районі Полтавської області Ольга Донець, розпорядники коштів місцевих бюджетів та голови сільських, селищної рад.

Тетяна Слюз ознайомила присутніх із питаннями поточної ситуації в бюджетному законодавстві, казначейським дистанційним обслуговуванням та децентралізацією влади. Також були обговорені питання щодо новацій бюджетного законодавства, проблемні питання, які виникають при казначейському обслуговуванні та співпраця з органами місцевого самоврядування.

Додаткову інформацію по змінах у роботі казначейської служби можна дізнатися на сайті http://www.treasury.gov.ua/main/uk/index